Nii 1. kui ka 2. samm loeb: Kuidas õige jalanõu mõjutab sinu jalgade tervist.

Kas sa oled kunagi mõelnud, kuidas sinu jalanõud mõjutavad sinu jalgade tervist ja üldist heaolu?

Kui  mitte, siis on aega kaaluda seda olulist aspekti meie igapäevaelus. Tegelikult võib jalanõu valik teha imesid sinu jalgade tervisele. Selles blogipostituses uurime, kuidas jalatsid mõjutavad meie jalgade tervist ning jagama mõningaid kasulikke näpunäiteid, kuidas valida endale õiged jalavarjud

Jalanõude mõju jalgade tervisele.

Meie jalad on ühed vajalikumad tööriistad, et elus edasi liikuda. Nad toetavad meie keha raskust ja viivad meid ühest kohast teise. Seetõttu on oluline nende eest ka korralikult hoolt kanda, et vältida valulikke probleeme nagu kanna-, põlve- ja seljavalud. Jalatsite valik mängib väga olulist rolli meie igapäevaelus.

1. Vali ümara eesosaga jalats, mis laseb jalal loomupäraselt liikuda2. Suure varba ja kinga eesosa vahel võiks olla 1cm ruumi
3. Mõõda regulaarselt jalalaba suurust, sest ajapikku võib labajalg
laiemaks muutuda ning seetõttu ka jalatsi suurus muutub
4. Eelista kingi või spordijalatseid, mis on pealt rihmade või paeltega, et sul oleks
võimalus reguleerida ja laiemaks või kitsamaks
5. Mine jalatseid ostma päeva teises pooles, kui jalg on tursunud,
siis üldiselt valid jalatsi, mis istub terve päeva ilusti jalas
6. Jalavarjud võiksid olla paksema tallaga, et vältida liigset põrutamist

Õige jalanõud
Õige Jalanõu

Millele veel ideaalseid papusi valides tähelepanu pöörata:

1.     Mõtle oma tegevusele: Mõtle sellele, millistel tegevustel kavatsed jalatseidid kanda. Kas need on mõeldud jooksmiseks, matkamiseks, kontorisse või igapäevaseks kasutamiseks? Igat tüüpi jalavarjud pakuvad erinevat tuge ja mugavust, seega vali endale jalatsid vastavalt vajadusele.

2.     Proovi enne ostu: Ära kunagi osta uusi jalavarjusi enne proovimist. Kõnni poes ringi, veendu, et nad sobivad hästi ja ei tekita hõõrdumist. Kontrolli ka, kas on piisavalt rumi varvastele ja kas nad toetavad sinu jalavõlvi.

3.     Konsulteeri Eksperdiga: Kui sul on esineb probleeme jalgadel või kui sa vajad spetsiifilisi jalatseid, siis konsulteeri ortopeedi või kinga eksperdiga. Nad oskavad anda sulle parimat nõu, kuidas valida kingi vabaaja veetmiseks, spordiks või, mis sobivad ideaalselt just sinu jalgade tervise ja elustiiliga.

Õige jalanõu

Õige kinga valik võib suuresti muuta sinu elu.

See võib vähendada valu ja ebamugavustunnet ning aidata sul nautida igapäevaseid tegevusi ilma jalgadega seotud probleemideta. Ära unusta, et sinu jalgade tervis on sinu enda kätes ja õige kinga valik on esimene samm hea terviseni.

Pea meeles, et iga samm loeb ja see algab õigete jalavarjude valikuga.

Aga mis siis saab, kui te olete juba eelnevalt teinud vale jooksutossu või kinga valiku ning nüüd on välja löömas erinevad probleemid naha ja küüntega?

Kui aga on juhtunud, et olete eelnevalt kasutanud valesid jooksukingi või vabaajakingi ning teil on hakkanud esinema probleeme jalgade deformatsiooniga, sissekasvanud küüntega, paksenenud nahaga või liigse higistamisega, siis on Lyfjabergi meeskond teile toeks. Meie meeskond saab teid vajadusel nõustada, milliseid nahahooldustooteid te võiksite kasutada, et leevendada enda naha või küüne probleeme ning anname ka soovitusi, milliseid jalahooldustooteid te saate ka kohe kiirelt meie E-Poest osta. Kui aga tegemist on spetsialisti abi vajamineva probleemiga, siis suuname me teid rõõmuga mõne meie suureme kliendi või koostööpartneri juurde nagu näiteks Küüne- ja Jalahooldusele spetsialiseerunud jalahooldussalong Jalaravistuudio. Meie koostööpartnerid on alati valmis teid nõustama ja aitama täpselt nii palju, kui vähegi võimalik.

Hoolitseme oma jalgade eest, et saaksime nautida tervislikku ja aktiivset eluviisi!

Iga samm loeb!

 

 

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole tooteid.
Jätka ostlemisega
0

Tutvumiskampaania!

Meil on teile uue e-poe avamise puhul üks magus pakkumine. Vahemikus 21.07- 31.07 saate tutvuda meie toodetega -20% soodsamalt.