Miks on oluline kasutada jalgadel just jalakreeme, mitte kehakreeme?

Kujutage ette, et olete pikka päeva jala ringi jooksnud, kõndinud või seisnud. Õhtul koju jõudes soovite oma väsinud jalgu hellitada ning hoolitseda nende eest. Kuid kas teadsite, et jalakreemidel ja kehakreemidel on olulised erinevused ning jalgade naha hooldamiseks on soovitatav kasutada spetsiaalselt loodud jalakreeme? Selles artiklis uurime, miks see on oluline ja kuidas see võib teie jalgadele kasulik olla.

  1. Jalgade nahk on erinev:

 

Esimene põhjus, miks peaksite kasutama jalakreeme on see, et jalgade nahk erineb oluliselt ülejäänud keha nahast. Jalgade nahk on tavaliselt paksem, karedam ja kuivem. See on tingitud sellest, et jalad on suurema surve all, eriti, kui peate pikka aega seisma või käima. Jalakreemid on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et pakkuda sügavat niisutust ja leevendust jalgade kuivusele ja karedusele, samal ajal kui kehalosjoonid on loodud õrnema ja õhema naha jaoks.

jalakreem

 

  1. Jalakreemid pakuvad spetsiifilist hooldust

 

Teine oluline erinevus jalakreemi ja kehalosjooni vahel seisneb selles, et jalakreemid on sageli rikastatud spetsiifiliste koostisosadega, mis on mõeldud lahendama jalgadele omaseid probleeme. Näiteks sisaldavad paljud jalakreemid uureat, glütseriini ja teisi niisutavaid koostisosi, mis aitavad säilitada naha niiskustasakaalu ning ennetada kuivust ja pragunemist. Samuti võivad jalakreemid sisaldada lõõgastavaid aineid nagu piparmünt või lavendel, mis aitavad leevendada väsimust ja pinget.

 

  1. Kehakreemid ei aita ennetada jalgadel esinevaid probleeme 

Kehale kehakreem, jalgadele jalakreem
Kehale kehakreem, jalgadele jalakreem

Jalakreemide kasutamine võib aidata ennetada mitmeid jalgade seotud probleeme. Näiteks võib regulaarne jalakreemide kasutamine vähendada naha karedust ja sissekasvanud küünte riski ning leevendada jalgade valu ja turset. Kui teil on kalduvus konnasilmadele või nahapaksenditele, siis jalakreemid aitavad neid pehmendada ja nende eemaldamist hõlbustada.

 

  1. Mugavus ja lõõgastus

Lõpuks. Jalakreemide kasutamine võib olla ka suurepärane võimalus lõõgastuda ja hellitada ennast. Jalakreemi sisse masseerimine on suurepärane viis päeva lõpetamiseks ja stressi maandamiseks. Lisaks annab see teile võimaluse hoolitseda enda eest ning luua lähedasem side oma kehaga.

 

Kokkuvõtteks. Kuigi võib tunduda, et jalakreemide ja kehapalsamite/losjoonide vahel pole suurt erinevust on oluline mõista, et need on mõeldud erinevatele nahapiirkondadele ja vajadustele. Jalakreemid pakuvad spetsiifilist hooldust ja ennetust jalgadega seotud probleemide vastu ning aitavad säilitada teie jalgade tervist ja heaolu. Seega. Järgmine kord kui tunnete, et teie jalad vajavad hellitamist, haarake oma lemmik jalakreem ja andke oma jalgadele see eriline tähelepanu, mida nad vajavad. Teie jalad tänavad teid selle eest!

 

Kui teil veel ei ole oma lemmikut jalakreemi või jalavahtu, siis võite minna meie poe sektsiooni e-pood ning tutvuge meie tootevalikuga ja leidke endale just see kõige lemmikum jalakreem- või vaht.

 

Meie imelisest e-poest leiad just sellise jalakreemi, mis sobib ideaalselt sinu nahatüübiga ja kui sa veel ei tea, millist kreemi kasutada, siis külasta meie koostööpartnerit Jalaravistuudiot, kes on spetsialiseerunud just küünte ja jalgade hooldusele ning annab ka soovitusi, milliseid kreeme sa peaksid kasutama.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole tooteid.
Jätka ostlemisega
0

Tutvumiskampaania!

Meil on teile uue e-poe avamise puhul üks magus pakkumine. Vahemikus 21.07- 31.07 saate tutvuda meie toodetega -20% soodsamalt.