Jalahooldus, Küünehooldus, Kehahooldus

Lyfjaberg on pühendunud kvaliteetsete nahahooldustoodete ja küünehooldustoodete maale toomisele, kus fookus on eelkõige jalgadele, kehale ja küüntele mõeldud toodetele, mis seavad esikohale keskkonnasäästlikkuse. Meie missioon on anda sinule võimalus hoolitseda oma naha eest nii tõhusalt kui ka keskkonnasäästlikult.

Teadlikkuses peitub tervis

Me usume, et peame oma klientide teadvust tõstma  oma naha eest hoolitsemise tähtsusest ja nahahooldustoodete mõjust keskkonnale. Püüame pakkuda ressursse ja teavet, et anda inimestele võimalus teha teadlikke otsuseid oma nahahoolduse kohta.

Looduslikud koostisained ja nahahooldustooted 

Meie eesmärk on tuua sinuni tooteid, mis on valmistatud puhtast loodusest pärit koostisosadest või on inspireeritud spetsiifilisest looduslikust koostisosast (nagu näiteks Andiroobapähkel või erinevad Mesilasvahad).

Meie suurim koostööpartner on Fusskundig, kes kasutab 80% looduslikke koostisained seal hulgas luksuslikku Andiroobapähklit.

Jalgade, keha ja küünte hooldamine peab olema mõnus ning peab ka pakkuma aromaatset naudingut. Et teie jalad ja keha lõhnaks meeldivalt siis jälgime, et meie tooted oleksid võimalikult looduslähedaste ja naturaalsete aroomidega.

Meie toote valiku leiad siit–> E-POOD

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole tooteid.
Jätka ostlemisega
0

Tutvumiskampaania!

Meil on teile uue e-poe avamise puhul üks magus pakkumine. Vahemikus 21.07- 31.07 saate tutvuda meie toodetega -20% soodsamalt.