Lyfjaberg- Sinu teejuht nahahooldus teekonnal

Avasta jumaliku naha saladused eksklusiivsete naha- ja küünehooldustoodetega.

logo-color
Logos_2022_final-e1661078520590

Vahtkreemid jalgadele

Populaarsed tooted

Jalahooldus

Kas Te olete mõelnud jalahoolduse tähtsusest üldise tervise ja heaolu säilitamisel? Meie missiooniks on tuua Teieni turu parimad jalahooldustooted ning anda Teile parimad teadmised jalahooldusest.

Küünehooldus

Kas hooletusse jäätud küüned on tekitanud teile ebameeldivaid ja piinlikke olukordi? Meie missiooniks on anda teile teadmised ja vajalikud küünehooldustooted, et teie küüned püsiksid alati terved ja ilusad.

Kätehooldus

Kas olete mõelnud, kuidas, miks ja millega peaks enda käte eest hoolt kandma? Meie missiooniks on anda vastus nendele küsimustele, andes teile õpetusi kuidas hooldada enda käsi ja nahka. Lisaks teadmistele on meil suur valik eksklusiivseid nahahooldustooteid, mis on mõeldud just kätele.

Sinu tagasiside on meile tähtis

Meie väärtused

Kättesaadavus

Me usume, et kõigil peaks olema juurdepääs kvaliteetsetele nahahooldustoodetele, mis seavad esikohale keskkonnasäästlikkuse. Meie eesmärk on pakkuda oma tooteid taskukohase hinnaga, tegemata kompromisse kvaliteedi osas.

Teadlikkuse tõstmine

Me usume, et peame suurendama oma klientide teadlikkust küünte ja naha hoolitsemise vajalikkusest. Meie suurimaks ülesandeks on tõsta esiplaanile just naha- ja küüntehoolduse olulisus. Püüame pakkuda vahendeid ja infot, et anda inimestele võimalus teha teadlikke otsuseid oma naha- ja küüntehoolduse kohta.

Jätkusuutlikkus

Me usume oma planeedi kaitsmisse tulevaste põlvkondade jaoks, vähendades oma ökoloogilist jalajälge. Püüame vähendada jäätmeid, kasutades võimalikult keskkonnasõbralikke pakendied ning teheskoostööd pakendiringlusega on meil alati ülevaade, kui suure jälje ma maha jätame.

Blogi

Lyfjaberg-
inspireeritud loodusest

Lyfjaberg tähendab meie jaoks eelkõige just, et sinu ja kõikide teiste meie klientide nahk ja jalad oleksid ideaalselt hoitud. Meie eesmärk on luua meie klientidele teekond, et saada endale tervem nahk, pehmed ja tervisest pakatavad jalad ning küüned, mis on siledad kui fjordi vesi ning tugevamad kui ükskõik, mis mägi.

Tekkis küsimusi?

Vastame teile esimesel võimalusel kui võtate meiega ühendust kõrvaloleva kontaktvormi kaudu.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole tooteid.
Jätka ostlemisega
0

Tutvumiskampaania!

Meil on teile uue e-poe avamise puhul üks magus pakkumine. Vahemikus 21.07- 31.07 saate tutvuda meie toodetega -20% soodsamalt.