Aitame kogeda elu ilma kuiva naha ja habraste küünteta

“Pehmem, siledam nahk ja tugevamad küüned on mugavama elu alus .”

Soodus pakkumised

Jalahooldus

Küünehooldus

Kättesaadavus

Me usume, et kõigil peaks olema juurdepääs kvaliteetsetele nahahooldustoodetele.
Meie tagame, et sinu tellimus jõuab just sinna kuhu sina soovid, sest meie tooteid transpordib Dpd, Omniva ja Itella Smartpost.
Kiire tarne: 1-3 tööpäeva

Teadlikkuse tõstmine

Me aitame sinul tõsta sulle vajalikke teadmisi küünte ja naha hoolitsemise vajalikkusest. Meie pakkume sulle vahendeid ja infot, et sina saaksid teha teadlikke otsuseid oma naha- ja küüntehoolduse kohta.

Külasta meie E-POODI ja BLOGI

Jätkusuutlikkus

Väiksemaid tellimusi transpordime me Woola ümbrikutes ning suuremaid tellimusi saadame papist kastides, mis on eelnevalt dokumenteeritud ja kooskõlastatud pakendiringlusega.
Sisumaterjalideks on lambavill või puitvill.

Mõtleme ja transpordime roheliselt

Kuiv nahk

Kas Te olete  leidnud end kuivava naha probleemi ees? Meie missiooniks on tuua teieni turu parimad jala- ja nahakreemid, mis aitavad luua ideaalsed tingimused, et turgutada kuivanud nahka.

Haprad küüned

Kas hapraks ja õhukeseks muutnud küüned on tekitanud teile ebameeldivaid ja piinlikke olukordi? Et teie küüned oleks tugevad, vastupidavad ja näeksid võrratud välja, siis hoolitseme meie ,et teil oleks olemas parimad küünehooldus tooted

Liigselt higistavad jalad

Kas teadsite, et paksenenud nahk taldadel on märk liigselt higistavaltele jalgadele? Võtame eesmärgiks, et teil oleks valikus piisavalt palju erinevaid niisutavaid jalakreeme, et teie jalad oleks piisavalt niisked et nahk ei kuivaks ja et ei tekkiks liigset higistamist.

Sinu tagasiside on meile tähtis

Blogi

Lyfjaberg-
inspireeritud loodusest

Lyfjaberg tähendab meie jaoks eelkõige just, et sinu ja kõikide teiste meie klientide nahk ja jalad oleksid ideaalselt hoitud. Meie eesmärk on luua meie klientidele teekond, et saada endale tervem nahk, pehmed ja tervisest pakatavad jalad ning küüned, mis on siledad kui fjordi vesi ning tugevamad kui ükskõik, mis mägi.

Tekkis küsimusi?

Vastame teile esimesel võimalusel kui võtate meiega ühendust kõrvaloleva kontaktvormi kaudu.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole tooteid.
Jätka ostlemisega
0

Tutvumiskampaania!

Meil on teile uue e-poe avamise puhul üks magus pakkumine. Vahemikus 21.07- 31.07 saate tutvuda meie toodetega -20% soodsamalt.